Služby pre vás

"pre radosť zo života..."

Jazdenie pre deti aj dospelých

Ako certifikovaná trénerka vás rada naučím jazdiť na koni. Naše kone sú rôzneho vzrastu, máme aj poníky, všetky sú kľudnej povahy a vhodné pre úplných začiatočníkov aj pokročilých. Jazdí sa na jazdiarni, skúsenejší jazdci majú možnosť vychádzky do prírody.

Jazdenie na akciách

Ponúkame možnosť objednať si jazdenie na našich koníkoch priamo na vašej akcii - či už je to deň detí, oslava narodenín, alebo iné spoločenské udalosti. Pre dohodnutie konkrétneho termínu nás prosím kontaktujte vopred.

Oslava narodenín

Oslava so zvieratami je pre deti vynikajúcim spôsobom, ako si ju skutočne užiť a pozvať všetkých svojich kamošov. Môžu si u nás opekať, postarať sa o naše psy a kone, zajazdiť si dosýta, v lete sa môžu aj namočiť v potoku.

Letné tábory

Ak hľadáte pre svoje dieťa zaujímavý program na letné dni, oslovte nás. Deti môžu u nás stráviť celý deň v spoločnosti našich zvierat a ďalších detí. Zabezpečíme pre nich stravu a pri starostlivosti o zvieratá a jazdení ich aj príjemne unavíme :) Zavolajte nám a radi vám povieme viac.

Fotenie s našimi zvieratami

Ak túžite po romantických fotkách, radi vám dovezieme koňa na vaše svadobné fotenie. Prípadne vám pomôžeme zorganizovať fotenie vášho rande u nás, zabezpečíme pre vás fotografa, koňa alebo psa, výber je len na vás.

 

+421907791543

  • Facebook

©2019 by Kone ľuďom.